Opvolger Jesse: ‘Ik wil er vol voor gaan, dat heb ik van mijn ouders meegekregen’
Hij zit vlakbij een Natura 2000-gebied, maar opvolger Jesse Brink ziet dat niet als een probleem. De vergunningen zijn rond en wat hem betreft komen er wat koeien bij.

Jesse Brink. Zijn ouders hebben een maatschap met 130 melkkoeien en bijbehorend jongvee op 65 hectare in Klarenbeek. - Foto’s: Jan Willem Schouten
Jesse Brink (20), een gedreven agrarisch ondernemer in spe, vertelt over zijn toekomstplannen en ambities met betrekking tot de overname van het familiebedrijf. Dat ligt nabij een Natura 2000-gebied op 800 meter afstand van de Veluwe. Jesse, die in zijn derde jaar van de studie Agrarisch ondernemerschap aan Aeres Hogeschool zit, deelt zijn visie op groei, duurzaamheid en de rol van zijn familie in zijn toekomstige onderneming.
Als ik het bedrijf overneem, verander ik…
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









