‘Minder vee en meer weidevogels’

De verschillen tussen biologische en gangbare boeren wordt uitvergroot. Groene goeroes zijn daar sterk in. Ten voordele van biologisch.

verschillen tussen gangbaar en biologisch

Grutto's boven een weiland in Friesland. - Foto: Mark Pasveer


Een goeroe is iemand die denkt dat hij de wereld van de goden kan binnentreden. Na terugkomst deelt hij zijn wijsheid met de mensen. Daar doen de bio-goeroes mij aan denken. Zonder de feiten te kennen, kramen ze eigen waarheden over bio en gangbaar uit. Want bio is niet altijd beter.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Gelijke voetafdruk biologisch en gangbaar

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


P.C. Brand
12 apr 2024

meer vee op grasland geeft meer mestflatten, geeft meer bodemleven , is meer insectenvoer voor de weidevogels....

Han Riel
12 apr 2024

Gelukkig is Nederland maar klein en zal de impact van de lagere bio opbrengst de wereld geen pijn doen. Hooguit gaat ons land er iets op achteruit. De Goeroes zullen er niets van merken zij behoren immers tot de financiële bovenlaag die ongeacht de kosten zijn voedsel lokaal of import wil binnen haalt. Ik vrees allen voor de minder bedeelden die nu al moeite hebben om hun gezonde voedselpakket op tafel te krijgen. Weet dat onze Linkse partijen zich hier niet daadwerkelijk druk over maken voor hen geldt dat hun Geloof eerst verbreid moet worden ongeacht de kosten (geld of gezondheid etc.).