Mammut introduceert maisegalisatieschuif
Mammut, de Oostenrijkse fabrikant van kuilverdelers, verdichtingswalsen en kuilhappers, heeft een maisegalisatieschuif gebouwd. Deze Mammut Silo Push 400 heeft een werkbreedte van 4 meter en een eigen gewicht van 1.100 kg.

De Oostenrijkse machinefabrikant Mammut brengt een 4 meter brede maisegalisatieschuif op de markt. Op vakbeurs Agrotechniek Holland, van 11 tot en met 14 september in Biddinghuizen (Fl.), zal de Mammut Silo Push 400 voor het eerst te zien zijn in Nederland. – Foto’s: Mammut
Het nieuwe 1,62 m hoge blad van maisegalisatieschuif Mammut Silo Push 400 is standaard verkrijgbaar met hydraulisch opklapbare zijborden die onafhankelijk van elkaar worden aangestuurd. Ingeklapt heeft de maisegalisatieschuif een transportbreedte van 2,50 meter.
Voor meer gewicht zijn de bladen te voorzien van zand. Dit zorgt volgens de fabrikant voor een betere verdichting van de maiskuil. De onderkant van het schuifbord is vervaardigd van Hardox-staal, dat moet zorgen voor een lange levensduur.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









