Kuhn introduceert Karan 6000-veldspuit met meer capaciteit
De Franse machinebouwer Kuhn breidt de Karan-serie veldspuiten uit met de nieuwe Karan 6000. Deze uitvoering wordt toegevoegd naast de bestaande 4500- en 5200-modellen. De Karan 6000 werd gepresenteerd tijdens een introductie bij de Kuhn-fabriek in Saverne (Fr.).

Vanaf januari 2026 is de nieuwe veldspuit Karan 6000 beperkt leverbaar, naast de 4500 en 5200. Kuhn levert de Karan 8000 in een later stadium. Foto's: Jacco van Erkelens
Kuhn heeft de Karan 6000 uitgerust met een 6.000 liter tank, waarmee de capaciteit verder groeit ten opzichte van de Metris 2-spuit. Ook kan de veldspuit worden geleverd met een bredere boom dan voorheen mogelijk was.
Onder de grijze kap zit een vernieuwd laadstation met een nieuwe fustenreiniger met een inhoud van 40 liter en een strakkere Diluset plus-bediening. De tank is te vullen met 450 l/min, optioneel zelfs met 900 l/min. Spuiten gebeurt met maximaal 500 l/min.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









