John Deere introduceert spotspraysysteem

John Deere introduceert komend jaar in Europa het See & Spray-spotspraysysteem voor onkruidbestrijding op getrokken veldspuiten. Dit kun je ermee.

John Deere spotspraysysteem

Boerderij was als een van de weinige Europese vakmedia aanwezig bij de introductie van See & Spray Select in de Champagnestreek in Noord-Frankrijk. Akkerbouwer Damien Menuel deed met het systeem twee seizoenen ervaring op. Hij heeft een bedrijf met 800 hectare en doet 200 hectare in loonwerk. - Foto's: Rene Koerhuis


John Deere voegt zich bij het snel groeiende aantal fabrikanten dat een systeem levert om onkruiden plaatsspecifiek – per plant – te bestrijden met een gewasbeschermingsmiddel. Vaak wordt dit spotsprayen genoemd. John Deere is naast Exel Industries, het moederbedrijf van onder meer Agrifac en Hardi, de enige spuitenfabrikant die zo’n systeem in eigen beheer ontwikkelt. De meeste spuitenfabrikanten kopen een spotspraysysteem in bij een van de talrijke specialisten.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!
John Deere doet nog wat geheimzinnig over de camera’s van Blue River Technology. Wel wil de fabrikant kwijt dat het visuele kleurencamera’s zijn die 30 frames per seconde vastleggen.
John Deere doet nog wat geheimzinnig over de camera’s van Blue River Technology. Wel wil de fabrikant kwijt dat het visuele kleurencamera’s zijn die 30 frames per seconde vastleggen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.