Jaap Kreuger (StarFarmers): ‘Trots op voortrekkersrol van het concept’
De leveranciersvereniging StarFarmers bestaat tien jaar. Jaap Kreuger was als bestuurslid betrokken bij de oprichting en nam al snel de voorzittershamer over. Kreuger laat zijn licht schijnen over het jubileum van de vereniging, die leden met Beter Leven-varkens (1 ster) bij Vion vertegenwoordigt.

Jaap Kreuger (72) runt samen met zijn zoon Jan een varkensbedrijf in het Utrechtse Woerden. Hij is sinds 2015 voorzitter van de leveranciersvereniging StarFarmers, die het 10-jarig bestaan viert. Kreuger is trots op de voortrekkersrol van het concept en zwaait in 2027 af als voorzitter. Foto’s: Herbert Wiggerman
Varkenshouder en bestuurder Jaap Kreuger is bezig aan zijn laatste termijn als voorzitter van de leveranciersvereniging StarFarmers. In 2027 zwaait hij af. De coöperatief ingestelde Kreuger vertelt over het 10-jarig jubileum van de leveranciersvereniging. “We moeten het samen doen.”
De leveranciersvereniging bestaat 10 jaar. Welk gevoel roept dat bij u op?
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









