Hoe kipcaravans mensen samenbrengen
Het ondernemersleven van Peter van Agt stond de afgelopen jaren op z’n kop. Hij nam afscheid van z’n legbedrijven en investeerde in kipcaravans. Daarmee doet hij aan meervoudige waardecreatie. De stalletjes zorgen voor verbinding tussen stad en land, en vormen een opstap naar de arbeidsmarkt.

Het dagelijkse werk in de kipcaravans wordt uitgevoerd door hulpboeren. Michel is een van hen. Hij geniet volop van het dagelijkse werk tussen de kippen. Het werken met hulpboeren bezorgt Van Agt veel arbeidsvreugde.
Een mensenleven hangt vaak van toevalligheden aan elkaar. De Brabantse ondernemer Peter van Agt kan erover meepraten. Op vakantie in Oostenrijk ziet hij in 2015 een zogenoemde mobiler hühnerstall. “Als ik later met pensioen ben, dan wil ik ook zo’n ding”, zo zegt hij die zomer tegen zijn vrouw Esther. Op dat moment kan hij nog niet bedenken dat de kipcaravan niet veel later een behoorlijk prominente rol gaat spelen in zijn (ondernemers)leven.
Dit artikel is oorspronkelijk gepubliceerd op 12 augustus 2024 en is op 16 oktober 2024 opnieuw gepubliceerd op Boerderij.nl.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









