DSM: geen concurrerend bod op Danisco


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Heerlen - Chemieconcern DSM is niet van plan een concurrerend bod uit te brengen op de Deense branchegenoot Danisco. Dat heeft het bedrijf woensdag bekendgemaakt.Het Amerikaanse DuPont bracht afgelopen maandag een bod uit op Danisco van omgerekend ongeveer 4,5 miljard euro. ,,Het prijsniveau van Danisco is niet aantrekkelijk'', aldus een zegsman van DSM.

DSM heeft in 2007 en 2008 een belang van 4,95 procent opgebouwd in Danisco. Indien DSM besluit het belang te verkopen aan DuPont, dan levert dat een boekwinst op van circa 129 miljoen euro voor belasting.

,,Het ligt in de lijn der verwachtingen dat we de aandelen Danisco aanbieden. De finale beslissing daarover wordt genomen tijdens de aanmeldingsperiode van het bod'', aldus de woordvoerder van het chemiebedrijf.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.