Boer en boerin: onder de mensen met escaperoom
Hij is goed met koeien, zij bedacht een boeren-escaperoom. Nu heeft zij er een dagtaak bij en hij een hoop gezelligheid.

Henk Wesseldijk (57) en Yolanda del Prado (63) wonen in Haaksbergen (Ov.) Henk runt het melkveebedrijf met 68 koeien en 35 stuks jongvee op 44 hectare pachtgrond. Yolanda staat aan het roer van escaperoom Hof te Langelo, de kazencurling en ze verzorgt de kalfjes. Ze werken beiden fulltime op de boerderij. Zoon Martijn (28) woont niet meer thuis. - Foto's: Hans Prinsen
Henk
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










Geweldig, echt een boerderij van de toekomst. Niet te groot zodat er bij de verdiendubbeltjes geen verlieskwartjes zijn. Geen levenslange hypotheekkosten door de huur. Hierdoor waarschijnlijk de helft van de geldelijke omzet over voor privé.Hopelijk hebben ze de pensioenvoorziening goed voor elkaar en kunnen ze mooi samen oud worden.