Amazone brengt 6 meter brede KE 02 Rotamix-rotorkopeg op de markt

Machinefabrikant Amazone breidt zijn productassortiment KE 02 Rotamix-rotorkopeggen uit met een opklapbare variant van 6 meter: de KE 6002-2-400.

De nieuwe Rotamix-rotorkopeg van machinefabrikant Amazone heeft een werkbreedte van 6 meter en is vooral voor grote oppervlakten. Het maximale toegestane vermogen is 400 pk. - Foto's: Amazone

De nieuwe Rotamix-rotorkopeg van machinefabrikant Amazone heeft een werkbreedte van 6 meter en is vooral voor grote oppervlakten. Het maximale toegestane vermogen is 400 pk. - Foto's: Amazone


De nieuwe Rotamix-rotorkopeg met typebenaming KE 6002-2-400 is met name ontwikkeld voor grote oppervlakten. De machine heeft een werkbreedte van 6 meter en is toegelaten tot maximaal 400 pk.De Amazone Rotamix-rotorkopeg is tweedelig en klapt voor transport op tot maximaal 3 meter breed. De kopeg is uitsluitend geschikt voor solo-gebruik. De KE 6002-2-400 is dus niet samen met een zaaimachine te gebruiken.Tekst gaat verder onder de foto

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!
De Rotamix-rotorkopeg is tweedelig en klapt voor transport op tot maximaal 3 meter breed. De kopeg is uitsluitend geschikt voor solo-gebruik en is dus niet samen met een zaaimachine te gebruiken.
aption id="attachment_552254" align="alignnone" width="1080"] De Rotamix-rotorkopeg is tweedelig en klapt voor transport op tot maximaal 3 meter breed. De kopeg is uitsluitend geschikt voor solo-gebruik en is dus niet samen met een zaaimachine te gebruiken.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.