‘Aardig zijn voor anderen’

'Boeren zijn soms ook boos en sommige boeren zijn bozer dan anderen. Die gaan dan met trekkers agressief demonstreren.' - Foto: Mark Pasveer

'Boeren zijn soms ook boos en sommige boeren zijn bozer dan anderen. Die gaan dan met trekkers agressief demonstreren.' - Foto: Mark Pasveer


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Het is natuurlijk een moeilijke tijd met veel beperkingen. Het is dan ook niet zo vreemd dat mensen steeds bozer en onvriendelijker worden. Het valt niet mee om aardig te zijn. De coronacrisis heeft die chagrijnigheid versterkt.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


kippen
2 jan 2022

En toch ligt de hoofdoorzaak bij de overheid die steeds groter en groter wordt. Steeds meer regulering en controles hierop die geen draagvlak hebben maakt mensen boos. Steeds meer wordt wereld wijd zichtbaar dat overheden een hekel hebben aan haar bevolking.

Groot
2 jan 2022

"Ik heb al jaren geleden aan de redactie van dit blad gevraagd om mij niet meer van reacties op columns op de hoogte te stellen. Dat werkt prima. "Jammer, als ik dan iets aardigs te melden heb op een collumn dan zie je die ook niet. Want helaas heb je in deze collumn wel gelijk.

Han Riel
2 jan 2022

Het schrijven van de "afreageer brieven" werkt helend als ik dhr. Bruil mag geloven. Dat doe ik ben ook een beetje ervaringsdeskundige. Als de boze boeren bij iedere boze bui een brief zouden schrijven en die op de stapel "Later te verzenden"legt, zal hij zien dat er na een paar jaar een aardig aantal vellen ligt, vermeodelijk ter dikte van een boek. Nu is het tijd voor bundelen en oogsten: Uitgeven, levert hopelijk nog de nodige pecunia op.