Vion verlaagt varkensprijs

Vleesvarkens in het hok. Een slechte vleesafzet is voor Vion reden de varkensprijs te verlagen. - Foto: Herbert Wiggerman

Vleesvarkens in het hok. Een slechte vleesafzet is voor Vion reden de varkensprijs te verlagen. - Foto: Herbert Wiggerman


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Daar waar de DCA Beursprijs deze week niet aan de varkensprijs tornt, is de stroeve vleesafzet voor Vion aanleiding om zijn varkensnotering te verlagen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Varkens


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Ronald Schieven
9 jan 2024

Zegt wat over de dca beursprijs.....of over vion!?!?! Gaan het woensdag zien

Peter Smeets
11 apr 2022

Je kunt ze beter op de beurs verkopen die weten de prijs precies hoe het moet kijk maar eens wat de commissie een goede prijs heeft neergezet de laatste weken ik denk dat ze zelf een slachterij moeten kopen en het vlees zelf gaan verhandelen want de prijs die ze uitgeven hebben ze de varkens zo bij elkaar,maar misschien kunnen ze zichzelf beter opdoeken want die prijs klopt van geen kanten en is nergens te realiseren of je moet beter levens hebben

Ronald Schieven
11 apr 2022

Ofniet, daarnaast bedanken we de overheid en diverse partijen in de keten voor de tvl opstuwing. Continuteit zou zou deze week een viontoeslag van 5 cent mogen krijgen!

Pieter Kuijpers
11 apr 2022

lekker makkelijk om in deze weken te verlagen,Vion toon eens ballen!!

Wim meijden
12 jul 2021

dat weet ik wel zeker.allemaal eigen belang eigen zaken vullers

Armer
12 jul 2021

De prijzen zijn door de sluitingen door corona gedaald, nu dat voorbij is gaan de prijzen niet omhoog. Zijn we voorgelogen?