Radio 538 verkoopt ijs van moedermelk


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Hilversum - Programmamakers Niels en Froukje van Radio 538 hebben vrijdagavond ijs van moedermelk verkocht aan luisteraars.De twintig beschikbare bolletjes gingen allemaal van de hand voor 5 euro per stuk. Dit heeft de radiozender vrijdag bekendgemaakt.

Vorige week riep het duo moeders in Nederland op moedermelk te doneren. Er werd een halve liter melk bij de radiozender afgegeven. Een ijsmaker maakte hier een liter ijs van, goed voor twintig bolletjes. De opbrengst van honderd euro gaat naar Pink Ribbon, een stichting die aandacht vraagt voor borstkanker. Niels, Froukje en sidekick Jelte verdubbelen het bedrag.

De kopers meldden zich tijdens de uitzending bij de studio. De reacties varieerden van "iets romiger" tot "rare nasmaak".

Radio 538 werd geïnspireerd door een Londense ijsmaker die ijs van moedermelk verkocht. De verkoop werd gestaakt omdat moest worden onderzocht of het gebruik van moedermelk in ijs schadelijk is voor de volksgezondheid en of de wet was overtreden.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.