‘Nationale aanpak zuivelproblemen onacceptabel’

Laatst bijgewerkt:
LTO Nederland (@LTONederland) <a href="https://twitter.com/LTONederland/status/629339159891677184">6 augustus 2015</a></blockquote>n<script async src="//platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>","url":"https://twitter.com/LTONederland/status/629339159891677184"}'></span>--> </p> <h3 class="xms-subtitle">Geen oplossing</h3> <p>De <a href="http://www.nzo.nl/" target="_blank">NZO</a> en <a href="http://www.lto.nl/" target="_blank">LTO</a> vinden dat de Franse oproep om de invoer van buitenlandse zuivelproducten stil te leggen volstrekt geen oplossing biedt voor de huidige lastige marktomstandigheden in de zuivel. Ze noemen een nationale aanpak die indruist tegen de uitgangspunten van een open EU-markt onacceptabel.</p>"

LTO Nederland (@LTONederland) 6 augustus 2015n

","url":"https://twitter.com/LTONederland/status/629339159891677184"}'>-->

Geen oplossing

De NZO en LTO vinden dat de Franse oproep om de invoer van buitenlandse zuivelproducten stil te leggen volstrekt geen oplossing biedt voor de huidige lastige marktomstandigheden in de zuivel. Ze noemen een nationale aanpak die indruist tegen de uitgangspunten van een open EU-markt onacceptabel.

"


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Den Haag - De Nederlandse Zuivel Organisatie (NZO) en LTO Nederland roepen de Europese Commissie en de Nederlandse regering op om het vrije handelsverkeer op de Europese Interne Markt te garanderen.Aanleiding voor dit verzoek is de oproep van de Franse Fédération Nationale des Coopératives Laitières (FNCL) om per 1 augustus 2015 in Frankrijk geen import van zuivelproducten meer toe te staan.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.