Lelies naar Amerika voor Lilytopia


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

In het weekend zijn door dertien gespecialiseerde Nederlandse leliebedrijven zo’n 500 dozen lelies bij Copex in Hillegom afgeleverd voor gezamenlijk luchttransport naar Amerika.De bloemen zijn bestemd voor de lelietentoonstelling Lilytopia die van 21 tot en met 31 mei door Longwood Gardens in Philadelphia gehouden zal worden.

Aan de show doen vooraanstaande lelie(veredelings)bedrijven mee als Van den Bos Flowerbulbs BV, De Jong Lelies Holland BV, Laan Lelie, Lily Company BV, Mak Breeding BV, Marklily, P.F. Onings BV, The Originals, Van Zanten Flowerbulbs BV, G.A. Verdegaal & Zn Export BV, Gebr. Vletter & Den Haan, World Breeding en Zaboplant BV.

De officiële opening van Lilytopia vindt op 21 mei plaats door de Nederlandse ambassadeur in Amerika, mevrouw Renée Jones-Bos. Op 24 mei wordt een professioneel symposium georganiseerd voor iedereen die in Nederland en Noord-Amerika betrokken is bij de handel in snij- of potlelies. Het hoofdarrangement van Lilytopia is in handen van Dorien van den Berg uit Noordwijkerhout. Het gezamenlijk vervoer van de lelies vanuit Nederland wordt gecoördineerd door het IBC en Anthos, terwijl de verpakkingsmaterialen voor dit bijzondere transport door Twinpack werden gesponsord. De logistiek en het transport zijn gesponsord door KLM en Copex.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.