Kabinet: Hedwigepolder niet onder water


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Den Haag - Het kabinet heeft vandaag wel een besluit genomen over een alternatief voor het onder water zetten van de Hedwigepolder in Zeeland.Dat heeft een woordvoerder van staatssecretaris Henk Bleker (Landbouw) gezegd.

De bewindsman zal de details van de plannen om 16.00 uur tijdens een persconferentie bekendmaken. In plaats van de 300 hectare van de Hedwigepolder is het de bedoeling om twee polders ten oosten van Vlissingen onder water te zetten.

Na afloop van de ministerraad leek het erop dat het kabinet nog geen knoop had doorgehakt. ,,We zijn er nog mee bezig. Het ziet er goed uit'', zei Bleker toen. Maar daarmee bedoelde hij volgens zijn woordvoerder dat er nog een paar puntjes op de i gezet moesten worden voordat hij het besluit bekend kan maken.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.