HZPC verwacht historisch hoge prijzen pootgoed

Aardappelveredelaar en pootgoedhandelshuis Royal HZPC Group verwacht over het boekjaar 2024-2025 historisch hoge uitbetalingsprijzen voor telers. Dat maakte het handelshuis donderdag 13 februari bekend.

HZPC verwacht in 2024-2025 historisch hoge uitbetalingsprijzen voor pootgoedtelers en een omzetgroei tot €500 miljoen. Foto: Mark Pasveer

HZPC verwacht in 2024-2025 historisch hoge uitbetalingsprijzen voor pootgoedtelers en een omzetgroei tot €500 miljoen. Foto: Mark Pasveer


HZPC voorziet een sterk resultaat. Het totale tonnage dat wereldwijd door licentienemers wordt verkocht, kan voor het eerst de grens van een miljoen ton doorbreken.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Ondanks een moeizame start is de pootgoedoogst van 2024 duidelijk beter dan die van het voorgaande jaar. HZPC verwacht een goed prijsniveau op alle belangrijke markten. CEO Hans Huistra: “We verwachten dat de omzet toeneemt tot rond de €500 miljoen, een duidelijke groei ten opzichte van 2023-2024.”

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Akkerbouw


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.