Hollands Noordkop ontwikkelt klepelbak voor groenbemesters

Mechanisatiebedrijf Hollands Noordkop in Breezand (N.-H.) heeft een klepelbak ontwikkeld voor het verkleinen van groenbemesters. Volgens de fabrikant onderscheidt de klepelbak zich door een krachtige zuigende werking en forse verkleining van het materiaal.

Hollands Noordkop presenteert op vakbeurs Mechanisatietentoonstelling Bollenstreek (SMTB) een nieuwe frontklepelmaaier. De machine is gebaseerd op hakselaars (loofklappers) die het bedrijf al langere tijd bouwt. - Foto’s: Bob Karsten

Hollands Noordkop presenteert op vakbeurs Mechanisatietentoonstelling Bollenstreek (SMTB) een nieuwe frontklepelmaaier. De machine is gebaseerd op hakselaars (loofklappers) die het bedrijf al langere tijd bouwt. - Foto’s: Bob Karsten


Hollands Noordkop bouwt al langere tijd hakselaars (loofklappers) die worden gebruikt voor de bloembollenteelt. Op basis van die techniek heeft Hollands Noordkop vorige week een klepelbak gepresenteerd op vakbeurs Mechanisatietentoonstelling Bollenstreek (SMTB).

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Forse verkleining groenbemester

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.