Hagelnieuwe machines trekken de aandacht op de beurs AgroTechniek Holland

Meer geëlektrificeerde trekkers, vernieuwing in mechanische onkruidbestrijding, en autonome robots. Het was afgelopen week allemaal te zien op de beurs AgroTechniek Holland in Biddinghuizen (Fl.).

Stevige hagel- en regenbuien, wisselend af met een stralend zonnetje. Het beursterrein van AgroTechniek Holland bleef desondanks goed begaanbaar. – Foto’s: Mark Pasveer

Stevige hagel- en regenbuien, wisselend af met een stralend zonnetje. Het beursterrein van AgroTechniek Holland bleef desondanks goed begaanbaar. – Foto’s: Mark Pasveer


Het ene moment lopen de wandelpaden vol met bezoekers, het andere moment snelt iedereen een willekeurig tentje in om te schuilen voor een forse plens- of zelfs hagelbui. Dat was zeker op de eerste beursdag het beeld, op de beurs AgroTechniek Holland in Biddinghuizen (Fl.), afgelopen week. Door afwisselend zon en regen stonden de toch al hagelnieuwe machines er meer dan blinkend bij. Dat het evenemententerrein uitermate geschikt is voor dit soort praktijken, bewees meteen de eerste beursdag; ondanks de vele regen is er nauwelijks sprake van modderen.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Hollandse oplossingen

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.