Fietsendrager in fronthef trekker
De Franse start-up Tract-Moi heeft een fietsendrager voor bevestiging in de fronthef van de trekker ontwikkeld. De fietsendrager dient tevens als frontgewicht en opbergruimte.

De Franse start-up TractMoi heeft een fietsendrager ontwikkeld die je in de fronthef van de trekker kunt hangen. Op deze manier is het eenvoudig om een fiets, scooter of zelfs een quad mee te nemen. - Foto's: TractMoi
Start-up Tract-Moi levert een fietsendrager die je kunt bevestigen in de fronthef van een trekker. Op die manier kun je makkelijk een tweede voertuig meenemen, zoals een fiets, scooter of motor en zelfs een quad. Dat is handig als je van de akker terug moet naar de boerderij om het vee te voeren, of als je gereedschap nodig hebt voor een reparatie in het veld.Tract-Moi is opgericht door twee ingenieurs in de Franse Vendée (regio Pays de la Loire). Zij hebben een boerenachtergrond en zochten een goedkope, praktische en duurzame oplossing voor trekkerchauffeurs om hun mobiliteit te vergroten als ze op de akker aan het werk zijn. Het antwoord vonden ze in de vorm van een fietsendrager in de fronthef van de trekker, waarop je een tweede voertuig kunt plaatsen.
Ook quad vervoeren
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









