Europese beurzen opnieuw hard omlaag


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Amsterdam – De Europese beurzen zijn vanochtend opnieuw hard omlaag gegaan, waarmee de negatieve stemming van vrijdag werd voortgezet.De toenemende bezorgdheid over een mogelijke Griekse wanbetaling en het uitblijven van maatregelen om de schuldencrisis op te lossen zetten de aandelenmarkten onder druk.

De AEX-index in Amsterdam dook vlak na opening procent 2,5 omlaag tot 269,34 punten. De MidKap-index verloor 2,1 procent tot 455,85 punten. In Parijs, Frankfurt en Londen zakten de beurzen tot 3,4 procent.

De financiële fondsen ING en Aegon werden opnieuw van de hand gedaan en behoorden met verliezen van bijna 7 en ruim 5 procent tot de grootste dalers in de AEX. In de MidKap zakte bank en verzekeraar SNS Reaal 6 procent.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.