Euromilk bouwt zelfladende elektrische voerrobot

De Poolse fabrikant EM, ook wel bekend als Euromilk, werkt aan een zelfladende elektrische voerrobot. De zogenoemde Falcon is voorzien van een uitkuilfrees en kan tot 300 koeien per dag voeren.

Laatst bijgewerkt:
Het Poolse EM, oftewel Euromilk, presenteert een zelfladende elektrische voerrobot die zelf uitkuilt. De zogenoemde Falcon zal begin 2026 leverbaar zijn in Nederland. – Foto’s: Euromilk

Het Poolse EM, oftewel Euromilk, presenteert een zelfladende elektrische voerrobot die zelf uitkuilt. De zogenoemde Falcon zal begin 2026 leverbaar zijn in Nederland. – Foto’s: Euromilk


Machinefabrikant EM, beter bekend als Euromilk, bouwt een autonoom werkende voerrobot die zelf uitkuilt met een frees. De zogenoemde Falcon-voerrobot heeft een bakinhoud van 4 kuub. Omdat de robot 24 uur per dag kan werken, zou deze geschikt zijn om tot 300 koeien per dag te voeren.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Voorzien van horizontaal mengsysteem

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.