Duport-bouwlandbemesters met slimme details

Machinefabrikant Duport breidt zijn machineportfolio dit jaar uit met twee typen bouwlandbemesters: een schijveneg (SB-serie) en een triltandcultivator (TB-serie). De eerste vier machines zijn dit voorjaar afgeleverd. Alle reden voor Boerderij om deze nieuwe machines onder de loep te nemen.

Duport breidt uit met twee nieuwe bouwlandbemesters: de SB-serie schijvenegbemesters en de TB-serie triltandbemesters. Ze zijn leverbaar met een werkbreedte variërend van 3 tot 6 meter en voorzien van slimme details. Foto's: Lucas van de Weijer

Duport breidt uit met twee nieuwe bouwlandbemesters: de SB-serie schijvenegbemesters en de TB-serie triltandbemesters. Ze zijn leverbaar met een werkbreedte variërend van 3 tot 6 meter en voorzien van slimme details. Foto's: Lucas van de Weijer


De nieuwe bemesters van Duport in Dedemsvaart (Ov.) hebben een werkbreedte tussen 3 en 6 meter. De breedste machines hebben 34 schijven respectievelijk 21 tanden. De schijveneg heeft een dubbele rij schijven. Optioneel zijn de bouwlandbemesters uit te rusten met hydraulische slangafsluiting en sectieafsluiting. De frames en elementen koopt het bedrijf in, de mesttechniek en montage doet Duport in eigen huis.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Lees verder onder foto’s en kaders

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.