CDA en VVD willen zoet bij het stikstofzuur

Staghouwer zei woensdag geen onderzoek te zullen instellen naar het lekken van gegevens uit de brieven die vrijdag door het kabinet worden verzonden aan de Tweede Kamer. Kamerlid Van der Plas wil daar opheldering over van het kabinet. - Foto: ANP

Staghouwer zei woensdag geen onderzoek te zullen instellen naar het lekken van gegevens uit de brieven die vrijdag door het kabinet worden verzonden aan de Tweede Kamer. Kamerlid Van der Plas wil daar opheldering over van het kabinet. - Foto: ANP


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

De coalitiepartijen CDA en VVD willen dat landbouwminister Henk Staghouwer vrijdag 10 juni niet alleen met mooie woorden komt in zijn perspectiefnota, maar dat er ook geld bij hoort.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Armer
8 jun 2022

Ik begrijp heel goed dat een land waarin iedereen gelukkig is, part time werkt, in comfortabele huizen woont, gratis gezondheidszorg krijgt en waar geen studieschulden bestaan ; ze 25 miljard euro besteden aan plantjes die een ietsie pietsie teveel stikstof krijgen. Maar Nederland is niet dat land zoals hierboven beschreven. Daarom begrijp ik pvda, groenlinks, cu en die partij van marijnessen niet. Zij vertegenwoordigen de mensen met de kleine beurs. Zij kunnen toch niet meedoen met dat weggooien van die 25 miljard die de overheid niet eens heeft.

kippen
8 jun 2022

Nee!

b0c39763-4a80-43a7-b084-35bac7fbd0f5
8 jun 2022

vinden jullie ook, dat dit debacle niet alleen met gemeenschapsgeld (lees:millioenen onschuldige belastingbetalers) opgelost moet worden, maar ook met geld van de medeveroorzakers van dit probleem cq de instellingen die er stevig aan bijgedragen hebben dat dit probleem kon ontstaan zoals o.a. de Rabo bank, de voersector enz.enz.enz. enz.enz.. Zeg maar in gewoon Nederlands: allen die er grof aan hebben verdiend en waarvan er diverse mee op de quote 500 terecht zijn gekomen. Kom op mensen, niet alleen naar de overheid wijzen, steek de hand maar eens keer in eigen boezem. Toe maar.