Bijpraten op beurs Interpom in Kortrijk

Geen wereldnieuws, maar na een langere tijd zonder beurzen, valt er toch heel wat op te steken en bij te praten op beurs Interpom.

Laatst bijgewerkt:
Mondkapjes op, ruim opgezette stands, duidelijk minder bezoekers en wat minder pinten drinken maar voor de deelnemers toch een succesvolle beurs Interpom. - Foto's: Peter Roek

Mondkapjes op, ruim opgezette stands, duidelijk minder bezoekers en wat minder pinten drinken maar voor de deelnemers toch een succesvolle beurs Interpom. - Foto's: Peter Roek


Mondkapje op, QR-code scannen en alleen eten en drinken op een vaste plaats. Dat zijn maatregelen waarmee de bezoekers aan Interpom wel kunnen leven. Anderhalve meter is in België geen thema, maar met 11.768 bezoekers tegenover 19.508 van de vorige editie was afstand houden op Interpom ook niet zo’n probleem. “De organisatie maakt een mooi statement door de beurs door te laten gaan en te laten zien dat we op een veilige manier een beurs kunnen organiseren waar een ieder uit de sector zich op de hoogte kan stellen en zijn contacten kan onderhouden”, vat Cor van Maanen van bewaarspecialist Omnivent in Zeewolde zijn indruk samen.Minder volk, maar de mensen die komen zijn wel serieus geïnteresseerden Dat is de opvatting van de meeste standhouders. Interpom had vorig jaar al moeten plaatsvinden. Potato Europe werd afgelast, waardoor de aardappelsector al langere tijd niet meer fysiek bij elkaar kwam. Het leek nog even spannend of het allemaal wel kon doorgaan. Kort voor de beurs op zondag openging, werd immers bekendgemaakt dat beurs Agribex die op 8 december zou starten, werd afgelast.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.