Agrifac bouwt Condor Vanguard-veldspuit met 6.000 litertank

Spuitenfabrikant Agrifac uit Steenwijk (Ov.) heeft een nieuwe zelfrijdende veldspuit gebouwd. Het is de 6.7 liter zescilinder Condor Vanguard-veldspuit. De spuit heeft een motorvermogen van 212 kW/288 pk, een tankinhoud van 6.000 liter en een schoonwatertank met een inhoud van 660 liter.

Agrifac heeft een nieuwe Condor Vanguard zelfrijdende veldspuit ontwikkeld met een 6.000 litertank. Deze is speciaal ontwikkeld om in een korte tijd efficiënt te spuiten. Daarnaast heeft de veldspuit een kleine draaicirkel. - Foto's: Agrifac

Agrifac heeft een nieuwe Condor Vanguard zelfrijdende veldspuit ontwikkeld met een 6.000 litertank. Deze is speciaal ontwikkeld om in een korte tijd efficiënt te spuiten. Daarnaast heeft de veldspuit een kleine draaicirkel. - Foto's: Agrifac


De nieuwe veldspuit Condor Vanguard heeft een maximale rijsnelheid van 50 km/uur, een maximale spuitcapaciteit van 380 l/min, een spuitboombreedte van 24 tot 55 meter en 25 cm dopafstand. De StabiloPlus-spoorbreedteverstelling is standaard 180-255 cm, de WideTrackPlus is 225-300 cm. Daarnaast heeft de 2,55 m brede veldspuit een hoogte van bijna 4 m, een wielbasis van 3,6 m en een totale lengte van 11,25 meter.Gebruikers kunnen kiezen tussen een robuuste J-boom of spuiten met luchtondersteuning via de AirFlowPlus-boom.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Meer spuiten in minder tijd

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Willeke Seevinck
26 sep 2022

Best H.P. Bruyne, bedankt voor je opmerkzaamheid. Inmiddels is de tekst gecorrigeerd.

H.P. Bruyne
23 sep 2022

Worden deze stukjes niet gecorrigeerd , lijkt mij sterk dat de breedste boom 28 meter is !