Actueel - Varkens
Lees hier al het actuele nieuws artikelen specifiek voor de sector Varkens. Van marktontwikkelingen tot bedrijfsverhalen: blijf op de hoogte van alles wat speelt binnen de sector.
250+ resultaten
Weergave:
Lees hier al het actuele nieuws artikelen specifiek voor de sector Varkens. Van marktontwikkelingen tot bedrijfsverhalen: blijf op de hoogte van alles wat speelt binnen de sector.

Moskou – De Russische Keuringsdienst van Waren (Rospotrebnadzor) heeft een tijdelijk importverbod opgelegd voor varkensvlees en verwerkte varkensproducten uit China.


Wageningen – Ruim de helft van de medicijnen die aan gespeende biggen wordt verstrekt is bedoeld om een Streptococcus suis infectie te behandelen. In het kader van vermindering van antibioticagebruik wordt er steeds meer gekeken naar oplossingen via het voer.


Doetinchem - Afgelopen weekend hebben meer dan 27.000 mensen een bezoek gebracht aan één van de 30 opengestelde varkensbedrijven die meededen aan het Weekend van het Varken.


Deurne - Dertig varkenshouders zetten dit weekend, het Weekend van het Varken, hun staldeuren open voor bezoekers. Het evenement wordt voor de vijfde keer gehouden.


Washington - Het nieuwe griepvirus dat in Amerika opdook en vier kinderen heeft besmet wordt gelinkt met een landbouwdag in het zuidwestelijke deel van de staat Pennsylvania.


Brussel – Agressief gedrag bij varkens vertoont duidelijke patronen.


Boekel - Het spontane initiatief van enkele Brabantse varkenshouders voor een beter imago van de sector heeft een snaar geraakt. Meer dan driehonderd varkenshouders kwamen maandagavond naar de oprichtingsbijeenkomst van Varkens Vandaag in Boekel. ,,De tijd is er rijp voor'', constateerden de initiatiefnemers tevreden.


Peking - De recente zaak waarbij het verboden midden clenbuterol in Chinees varkensvoer was aangetroffen heeft geleid tot bijna duizend arrestaties.


De varkenscyclus werkt nog steeds en er is een gezonde economische toekomst voor de varkenshouderij in Nederland. Dat zegt Albert Knijnenburg, sectormanager varkenshouderij bij Rabobank Nederland, een dag na het gesprek dat belangenbehartigers uit de sector hadden met hem en vertegenwoordigers van twee andere banken.

