Bekijk het laatste agrarische nieuws op Boerderij. Hier vind je alle actuele artikelen over elke sector. Liever per sector bekijken? Ga dan naar nieuws over rundvee, varkens of akkerbouw.
Agrifirm keert na een sterk jaar €11,5 miljoen uit aan leden. In 2024 was er geen uitkering door negatief resultaat.
De overheid stelt €8,6 miljoen subsidie beschikbaar voor de aanschaf van elektrische voertuigen en trekkers in de grondgebonden landbouw.
Minister Sjoersma benadrukt dat verschillen in productiestandaarden niet automatisch een ongelijk speelveld betekenen bij het EU-Mercosur-akkoord.
Wetenschappers presenteren oplossing voor stikstofcrisis op uitgekiend moment, zonder complexe wetswijziging en met ruimte in de bestaande Omgevingswet.
Stalbranden raken vee, boeren en omgeving diep. Bewustwording en rattenbestrijding zijn cruciaal, zeggen veehouders bij bezoek staatssecretaris Erkens.
Tweede Kamer verplicht kabinet om €11 mln extra vrij te maken voor toelating groene middelen, bio-afzet en kruidenrijk grasland om duurzame landbouw te versterken.
Copa-Cogeca bekritiseert het EU-Australië handelsakkoord vanwege vermeende nadelige gevolgen voor Europese rundvlees-, suiker- en schapenvleessectoren.
Waar overal in Europa het aantal koeien onder druk staat en vrijwel overal de zuivere rassen in aantallen afnemen, groeien in hun thuismarkt Denemarken de Jerseys tegen de verdrukking in.
Landbouwcommissaris Hansen bereidt strategisch beraad voor om mestregels in Europa te versoepelen en overlegt met betrokken partijen.
NPPL+R test in 2026 tien innovaties in precisielandbouw en robotisering, van autonoom wieden en zaaien tot drones en oogstrobots in de praktijk.