Actueel - Mechanisatie
Lees hier al het actuele nieuws artikelen specifiek voor de sector Mechanisatie. Van marktontwikkelingen tot bedrijfsverhalen: blijf op de hoogte van alles wat speelt binnen de sector.
250+ resultaten
Weergave:
Lees hier al het actuele nieuws artikelen specifiek voor de sector Mechanisatie. Van marktontwikkelingen tot bedrijfsverhalen: blijf op de hoogte van alles wat speelt binnen de sector.

Claas presenteerde onlangs een reeks noviteiten op een grote internationale persbijeenkomst in het zuiden van Duitsland. De nieuwe Arion 400-trekkers voerden de vloot aan. Er zijn zes modellen tussen 90 en 140 pk.


Keulen - De Koreaanse fabrikant TYM stapt voor zijn compact-trekkers over van Perkins-motoren op Deutz-motoren. De 604, 654 en 754-trekkers krijgen de nieuwe 2,9 liter viercilinder van de Duitse fabrikant. Deze viercilinder is er met of zonder turbo. Er kan een modulair systeem voor de nabehandeling van uitlaatgassen worden gemonteerd, voor markten waar dat noodzakelijk is.


Ancenis – De omzet van machinefabrikant Manitou is het eerste halfjaar van 2014 9 procent toegenomen tot €642 miljoen.


Zaterdag 12 juli was op Strand Nulde bij Putten voor de 14e keer de Total Agri Beachpull. Op het hoogste niveau probeerden de trekkers de sleepwagen zo ver mogelijk weg te zetten. Spektakel verzekerd.


Zeven bemesters in actie en nadenken over sleepvoetbemester 2.0 op leerzame praktijktrainingsdagen.


Achterveld - Valtra heeft per 31 december 2014 alle dealerovereenkomsten opgezegd.


Ooit gestart als trekkerbouwer, nu een snelgroeiende machinefabrikant die inzet op kwaliteit in plaats van flitsende marketing. Dat gevoel hielden we over aan een bezoek bij het Tsjechische Farmet. TREKKER ging in gesprek met de directie.


Fendt komt met een nieuwe 300-serie. De fabrikant uit Marktoberdorf (D.) stelde deze voor op een persevent in het Zuid-Duitse Hohenschwanschau (D.).


Achterveld - Na Valtra zal ook Massey Ferguson naar Achterveld (U.) verhuizen. De Mechangroep wil alle producten van fabrikant Agco op één plek concentreren.


Duluth - Fendt lanceert een trekker die de 400 pk-grens doorbreekt, de 1.000-serie. De nieuwe 1.000-serie bestaat uit vier modellen, de 1038, 1042, 1046 en 1050 van 279 kW (380 pk) tot 377 kW (500 pk) volgens de ECE R24-standaard.
