200.000 euro extra voor kavelruil in Overijssel

Gedeputeerde Staten van Overijssel stellen voor dit jaar 200.000 euro extra beschikbaar voor vrijwillige kavelruil via de subsidieregeling kavelruil.Daarmee komt het totale budget voor 2009 voor deze regeling op 325.000 euro. Met het extra geld kan naar verwachting 600 hectare landbouwgrond geruild worden.
Met de subsidieregeling kavelruil stimuleert de provincie de realisatie van kleinschalig kavelruilen. De Dienst Landelijk Gebied voert de regeling uit.
Gedeputeerde Piet Jansen: "De subsidieregeling blijkt zeer succesvol. Het budget voor dit jaar is al helemaal op en er ligt nog een flink aantal aanvragen. Wij willen de landbouw in deze moeilijke tijd graag een impuls geven en hebben daarom besloten het budget voor dit jaar te verhogen."
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses








