Vleesbedrijf Vion schrapt banen


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Eindhoven - Vion Food Nederland gaat voor 48 medewerkers ontslag aanvragen. Dat maakte het vleesbedrijf vrijdag bekend. Het bedrijf gaat zijn organisatie aanpassen om beter te kunnen concurreren.De aanpassing, zoals het centraliseren van financiële processen en stafdiensten, heeft gevolgen voor circa 110 medewerkers. Vion denkt 62 van hen intern te kunnen plaatsen op vacatures.

De logistieke activiteiten van Vion worden geconcentreerd op de locatie van Distrifresh Boxtel. De logistieke activiteiten van Distrifresh Vaassen worden beëindigd.

De productieactiviteiten van De Groene Weg, de biologische vleesactiviteit van Vion Food Nederland, worden geconcentreerd bij Vion Enschede (biologisch rundvlees) en Vion Groenlo (biologisch varkensvlees). Vion Food Nederland verwacht de aanpassing van de organisatie medio 2013 af te ronden.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.