Verkoop pluimveevangbedrijf betwist

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

De overname van Pluimveelaad- en Entbedrijf Someren bv door Pluimveebedrijf Den Ouden Oirschot bv in Oirschot gaat niet door. Dit zegt Rahmi Gemril, die samen met zijn broer Hamdi eigenaar is van het te verkopen pluimveevangbedrijf.
Gemril heeft op 2 juli wel een koopovereenkomst getekend voor de verkoop van de Pluimveelaad- en Entbedrijf Someren BV met Van den Boogaert Holding BV (van Frank van den Boogaert) in Weert, Logichamp BV (van Marco van Roij) in Weert en Waarenburg Holding BV ba in oprichting (van Joep van de Waardenburg) in Kessenich. Maar omdat de drie kopers de tweede betaling van de koopsom, die op maandag 30 augustus (een niet bestaande datum) had moeten plaatshebben, niet hebben gedaan, wil Gemril de koop ontbinden. Dit heeft hij de kopers op maandag 1 september per fax meegedeeld. De eerste betaling, in juli, was ook al te laat.
Frank van den Boogaert zegt, namens de kopers, dat het niet tijdig betalen geen ontbindende voorwaarde is en dat Gemril ,,gewoon moet leveren’’. De enige ontbindende voorwaarde – voor de kopers – is dat zij de financiering voor 1 december 2008 niet rond krijgen.
Zowel verkoper als kopers hebben een jurist ingeschakeld

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Pluimveenieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.