USDA: India kampioen rundvleesexport in 2012


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Washington – India exporteert in 2012 meer rundvlees dan grootmachten als Brazilië en Australië.Dat verwacht het Amerikaans ministerie van landbouw (USDA). Slachthuizen in India weten steeds beter hun weg te vinden naar markten in Zuidoost-Azië, het Midden-Oosten en Afrika. Prijstechnisch gezien is India een geduchte concurrent van Brazilië. Naar verwachting exporteert India in 2012 1,5 miljoen ton rundvlees. De totale rundvleesproductie in India komt naar verwachting uit op 3,5 miljoen ton. Het land weet te profiteren van een groeiende melkveestapel en meer slachtingen.
Naar verwachting wordt er in 2012 wereldwijd 8,7 miljoen ton rundvlees geëxporteerd. De totale wereldproductie komt naar verwachting uit  op 57 miljoen ton rundvlees.
Vanuit India wordt vooral buffelvlees geëxporteerd. Afnemers waarderen het magere vlees  dat over het algemeen halal is geslacht. Naar verwachting gaat het aantal exportslachterijen verder toenemen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.