Stoppersregeling ‘kleinere sectoren’ opent 18 november
De stoppersregeling voor de zogenoemde ‘kleinere sectoren’ opent maandag 18 november. Dat kondigt RVO aan. Deze regeling is bedoeld voor bedrijven uit sectoren die niet mee mochten doen aan de eerdere stoppersregelingen. Het gaat om bedrijven met vleeskalveren, fokstieren, zoogkoeien, geiten, vleeseenden of konijnen. Zij kunnen nu ook subsidie krijgen om te stoppen met hun bedrijf.

De stoppersregeling voor kleinere sectoren is bedoeld voor bedrijven uit sectoren die niet mee mochten doen aan de eerdere stoppersregelingen. – Foto: Herbert Wiggerman
De nieuwe stoppersregeling is onderdeel van de aanpak piekbelasting, die al een paar jaar loopt. Andere onderdelen hiervan zijn de piekbelastersregeling Lbv+, de inmiddels gesloten landelijke stoppersregeling Lbv, de regeling voor extensivering van melkveehouderijbedrijven en de verplaatsings- en innovatieregelingen. Die laatste twee openen ook binnenkort. Al deze regelingen zijn bedoeld om te zorgen dat er minder stikstof op gevoelige natuurgebieden terechtkomt.
€50 miljoen aan subsidie
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









