Nieuw tulpenboek van IBC


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Het Internationaal Bloembollen Centrum (IBC) brengt een nieuw Tulip Picture Book uit.Deze vierde druk bevat 750 nieuwe tulpencultivars en dat is 20 procent meer in vergelijking met de derde druk uit 2007. Van de afgebeelde cultivars staat een hectare of meer opgeplant in Nederland, van de botanische soorten een halve hectare of meer.

De introductie van het boek vindt plaats op de Hortifair, die van 12 tot en met 18 oktober plaatsvindt in de RAI in Amsterdam. Het boek bevat een inleiding in de talen Engels, Duits, Frans, Nederlands, Spaans, Deens, Zweeds, Noors, Russisch, Pools, Italiaans, Fins, Chinees en Japans en beschrijft de cultivars. Van alle cultivars is de bloem close-up afgebeeld.

Omdat de broeierij op pot een grote vlucht heeft genomen, zijn er aparte hoofdstukken opgenomen met cultivars op pot en botanische tulpen. Bij elke afbeelding staat informatie over de geschiktheid voor de broeierij, de tuin of de pot, en broeierij-informatie zoals de lengte, de koudeperiode en de vroegste inhaaldatum. Deze informatie is aangeleverd vanuit het onderzoek en de broeierij. Deze geheel vernieuwde uitgave kost € 15,- exclusief BTW en verzendkosten. Wie bestelt bij voorinschrijving ontvangt 10 procent korting. Het bestelformulier kan worden gedownload van de website: www.bloembollencentrum.nl, of aangevraagd via e-mail: order@bulbsonline.org.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.