Half miljoen boete voor FrieslandCampina Griekenland

FrieslandCampina Hellas in Griekenland krijgt € 561.000 boete voor prijsoverschrijdingen. De zuivelonderneming gaat in beroep.

Sinds 1929 leidt FrieslandCampina met het zuivelmerk NoyNoy de Griekse markt, waar jaarlijks meer dan 200 miljoen kilo ledenmelk wordt verwerkt. - Afbeelding: Canva en FrieslandCampina, beeldbewerking

Sinds 1929 leidt FrieslandCampina met het zuivelmerk NoyNoy de Griekse markt, waar jaarlijks meer dan 200 miljoen kilo ledenmelk wordt verwerkt. - Afbeelding: Canva en FrieslandCampina, beeldbewerking


FrieslandCampina Hellas in Griekenland heeft een boete gekregen van € 561.000. De Griekse tak van de zuivelonderneming verhoogde prijzen van onder meer babyvoeding boven de door de overheid toegestane grens, zo meldt het ministerie van Ontwikkeling, Concurrentievermogen, Infrastructuur, Transport en Communicatie. FrieslandCampina gaat tegen de boete in beroep.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

‘Oneerlijk winstbejag zal niet worden getolereerd’

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


C. Beek
30 jan 2024

Probeert RFC om meer voor hun producten te krijgen, is t weer niet goed.

Armer
30 jan 2024

Ik denk dat ledenmelk/zuivel naar griekenland gaat.

Ronald Beulink
30 jan 2024

Het artikel spreekt over ledenmelk in Griekenland.Heeft RFC melk producerende leden in Griekenland?