‘FDF op oorlogspad’

De onteigening van een boerderij in Lucaswolde zet de verhoudingen verder op scherp. Farmer Defence Force (FDF) kiest de aanval, maar helpt de familie daar niet mee.

Onteigening in Lucaswolde (Gr.) leidt tot harde woorden van FDF. Volgens columnist Vergaderboer escaleert de situatie, zonder dat dit de getroffen boer helpt. Foto ter illustratie. Foto: Anne van der Woude

Onteigening in Lucaswolde (Gr.) leidt tot harde woorden van FDF. Volgens columnist Vergaderboer escaleert de situatie, zonder dat dit de getroffen boer helpt. Foto ter illustratie. Foto: Anne van der Woude


De bestuursleden van Farmer Defence Force lijken wel hooligans. U weet wel, een georganiseerde groep supporters die dreigend optreedt en wangedrag niet schuwt. Ze worden ook wel relschoppers en onruststokers genoemd. Dat past naadloos bij de FDF-bestuurders Mark van den Oever, Jos Ubels en Sieta van Keimpema. Nu weer in Lucaswolde in Groningen. Daar hebben Provinciale Staten besloten dat er een onteigeningsprocedure wordt gestart om grond van de boerderij van de familie Van der Veen te onteigenen. Die is nodig voor een provinciale waterberging en voor natuur. De provincie heeft al 93% van de grond in bezit en is al 14 jaar bezig de boerderij te kopen.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Vastgelopen dossier

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Rob V
7 mei

Dat die vergaderboer een podium wordt gegeven.Nu enkele artikelen gelezen.Wat een verschrikkelijk iemand.Kom je ergens voorop waar die anders over denkt ben je een hooligan.

A.J.M. M
28 apr

https://farmersdefenceforce.nl/onteigeningsspel-lucaswolde-reconstructie-van-een-ambtelijke-beerput-deel-1/

Gebruiker D
28 apr

Vergaderboer is standaard tegen FDF. Zal zelf wel LTO lid zijn en die hoor je niet in deze onteigeningszaak