Boerenprotest buiten Kamergebouw tegen onteigening
Een spontaan protest tegen gedwongen opkoop. Negen trekkers en tientallen boeren stonden woensdag een uur voor het stikstofdebat buiten het gebouw van de Tweede Kamer.

Ministers Van der Wal en Staghouwer spraken kort met de protesterende boeren. - Foto: Lydia van Rooijen
Initiatiefnemer was boerenorganisatie Agractie, die een handjevol boeren had opgetrommeld om hun trekkers bij de personeelsingang van het parlementsgebouw te parkeren. De timing was dusdanig dat Bart Kemp van Agractie zag dat de ME net een minuut te laat was om de trekkers tegen te houden.
Spontane actie van een aantal boeren buiten de Tweede Kamer pic.twitter.com/mzkR8Uj9Jh
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










boheemen, als er maar elf weken voedsel is in de wereld. hoeft er maar iets te gebeuren en we verhongeren, denk aan een behoorlijke vulkaanuitbarsting (kwart van de wereld is duister , dus er groeit daaronder niets of minder.) droogte, sprinkhanen plagen, iets groter wordende oorlog dan nu , vluchtende bevolkingen .enz. enz.