Bio-streekproduct Ons ei maakt naam

Samen met vennoot Ton van Welie werken Willem en Corina van Mourik met passie en toewijding aan het uitbouwen van hun eigen merk. Niet zonder succes. Biologisch streekproduct Ons ei maakt snel naam in het land van Maas en Waal. Onlangs werd Ons ei onderscheiden op de Biobeurs in Den Bosch.

Ons ei wordt verkocht op twintig verkooppunten, waaronder ook aan huis op beide bedrijfslocaties. - Foto's: Van Assendelft Fotografie

Ons ei wordt verkocht op twintig verkooppunten, waaronder ook aan huis op beide bedrijfslocaties. - Foto's: Van Assendelft Fotografie


In het opbouwen en uitbreiden van een eigen merk gaat heel veel tijd en energie zitten. Vraag dat maar aan Willem en Corina van Mourik en Ton van Welie, die in 2019 een bijzondere samenwerking met elkaar aangingen. De biologische pluimveehouders houden 40.000 kippen op twee locaties.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Pluimveenieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


H.H.J. Scholten
22 mrt 2023

Als die markt verzadigd is worden de prijzen vanzelf wel lager, dan kan je er geen droog brood meer in verdienen.En voor de export hoef je er niet mee aan te komen. ( we moet met zijn alle niet doorslaan!!!)