Bezoekersmiddagen reductietechnieken fijnstof


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Wageningen UR Livestock Research organiseert bezoekersmiddagen over reductietechnieken van fijnstof.Wageningen UR Livestock Research organiseert de komende weken zes bijeenkomsten waarbij pluimveehouders de technieken voor het reduceren van de emissie van fijnstof in de praktijk te zien krijgen. Het betreft pluimveebedrijven waar die technieken in de praktijk worden getest.
Data en techniekenDe WUR-ASG bezoekersmiddagen reductietechnieken fijnstof zijn op 22 november in Kessel (L) (techniek: ionisatie), op 1 december in Aalten (Gld) (techniek: droogfilterwand), op 8 december in Ospel (L) (techniek: biodbed), op 14 december in Oirlo (L) (techniek: ionisatie uitgaande ventilatielucht), op 16 december in Bladel (N-B) (techniek: waterwasser) en op 21 in St. Anthonis (L) (techniek: oliefilm).
Meer informatie is te vinden op de website www.livestockresearch.wur.nl (rechtsonder op de pagina onder ’Agenda’). Geïntereseerden moeten zich ook via die site aanmelden en krijgen vervolgens het adres van de bezoekersdag die ze willen bezoeken.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Pluimveenieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.