Arla Foods investeert €210 miljoen in productie van mozzarella

Arla Foods investeert €210 miljoen in de uitbreiding van haar mozzarella-productie in Zuidoost-Engeland, met als doel de marktpositie te versterken en de winstgevendheid voor boeren-eigenaren te verbeteren.

Arla Foods licht toe dat een investering van €210 miljoen in mozzarella-productie de groei en klantrelaties zal versterken, terwijl het tegelijkertijd de competitieve positie en boerenwinstgevendheid verbetert. - Foto: Reuters/Andrew Kelly

Arla Foods licht toe dat een investering van €210 miljoen in mozzarella-productie de groei en klantrelaties zal versterken, terwijl het tegelijkertijd de competitieve positie en boerenwinstgevendheid verbetert. - Foto: Reuters/Andrew Kelly


Arla Foods gaat €210 miljoen investeren in de productie van mozzarella in haar Taw Valley zuivelfabriek in Zuidoost-Engeland. Met die grootste investering in het Verenigd Koninkrijk ooit wil Arla Foods, nu al een van de grootste producenten van mozzarella, haar positie op die markt verder versterken en tegelijk de winstgevendheid voor de melk van de boeren-eigenaren verbeteren.De fabriek in North Tawton krijgt moderne technologie waarmee Arla Foods ‘nog beter kan voldoen aan de specifieke eisen van de grootste afnemers, de concurrentiepositie kan verzekeren en groei kan realiseren in deze categorie’. De werkzaamheden moeten in 2026 zijn afgerond, waarna de productie een jaar later kan starten.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Lees ook: Positief gestemd Arla Foods verhoogt nabetaling

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.