216 melkveehouders bevestigen LBV-aanvragen

De eerste melkveebedrijven die zich hebben ingeschreven voor de regelingen LBV- en LBV-plus (Landelijke beëindigingsregeling veehouderijlocaties) zijn vergevorderd met het beëindigingsproces van hun bedrijf. Dit blijkt uit cijfers van RVO.

melkveebedrijven LBV- en LBV-plus

Afvoer van melkkoeien. Op de eerste bedrijven die zich inschreven voor de opkoopregelingen zijn de koeien afgevoerd. Foto: Mark Pasveer


Elf ingeschreven melkveebedrijven hebben het tweede voorschot aangevraagd. Dat betekent dat er geen dieren meer op het bedrijf aanwezig zijn en de mest is afgevoerd. Slopen van de stallen gebeurt na uitbetaling van het tweede voorschot.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

In totaal hebben tot en met 27 november 406 melkveebedrijven zich ingeschreven, 158 op de LBV-regeling en 158 op de LBV-plusregeling. Inmiddels zijn daarvan 387 aanvragen toegekend. 216 veehouders hebben de overeenkomst ook ondertekend, meldt RVO.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Sectornieuwsbrief Rundveehouderij