LTO: weinig kans op succes met rechtszaak bufferstroken
LTO Nederland heeft advocatenkantoor Hekkelman Advocaten laten onderzoeken of het via de volgende twee wegen mogelijk is om schade te claimen vanwege de invoering van de verplichte bufferstroken.

Mest uitrijden in het noorden van het land. - Foto: Mark Pasveer
Hekkelman onderzocht of sprake is van een “individuele en buitensporige last” of van schending van het vertrouwensbeginsel. Een schadeclaim is niet haalbaar, zo constateert LTO na deze verkenning.
Weinig kansrijk
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










Hallo heren, ik lees een aantal reactie waar ik op wil reageren: A onze voorouders hebben alles gedaan om grond vruchtbaar te maken , de nop, de flevo etc , etc Dan laten we op deze ongegronde onzin toch geen 60.000 ha vruchtbare landbouwgrond verloren gaan ?Dat hoeft ook helemaal niet we kunnen gewoon een arsenaal aan grond in de vorm van natuur in depot houden ook dat staat in de EEG richtlijn. B hoorde dat de ” oppervlaktewatervervuiling door agrariers ” van 70 % naar 50 % is gedaald, maar nog steeds zorgen de agrariërs voor 50% wat ze als aanvaardbaar beschouwen. C gewoon, 98 % van de ganzenpopulatie opruimen. dan zijn deze impopulaire maatregels niet nodig, afgezien van de haalbaarheid van een dergelijk voorstel constateer ik dat landbouw weinig tot niets doet om de populatie ganzen in te perken, de meesten zien ganzenschade als een welkome bron van inkomsten. En waarom denken boeren dat wanneer ze enigsins beperkt worden in hun bedrijfsvoering ze schadevergoeding dienen te krijgen .