Landbouwminister Staghouwer: grote zorg over derogatie

Als er al derogatie wordt verleend, zal daarover op zijn vroegst in de zomer duidelijkheid over worden verkregen in Brussel. - Foto: Henk Riswick
Landbouwminister Henk Staghouwer heeft grote zorg over het binnenhalen van de derogatie voor de Nederlandse melkveehouderij.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses










Heb het al vaker gezegd : Er zit teveel nitraat in het oppervlakte/ grondwater dat is het struikelblok voor verlenging van derogatie .Minder mest en meer kunstmest helpt dus niet .We bemesten gewoon teveel .En het einddoel is toch volledig grondgebonden veehouderij .Dat probeerd de politiek al 15 jaar te realiseren .Alleen waren de wetten zo lek als mandje .Nu dreigt de EU IN TE GRIJPEN .kan iemand mij uitleggen waarom we maar moeten blijven vechten voor NIET grondgebonden veehouderij ???