17 innovaties pakken prijzen op Agritechnica 2022

Het Duitse DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft), organisator van de Agritechnica-beurs, maakte vandaag 17 innovatieprijzen bekend. De gouden medaille gaat naar NeXaT, voor een nieuw concept systeemtrekker.

Het idee achter de nieuwe, brede werktuigdrager van NeXat, is dat 95% van het perceel nooit wordt bereden. Het nieuwe concept ontvangt een gouden medaille van de organisatie van de Agritechnica-beurs. - Foto's: leveranciers.

Het idee achter de nieuwe, brede werktuigdrager van NeXat, is dat 95% van het perceel nooit wordt bereden. Het nieuwe concept ontvangt een gouden medaille van de organisatie van de Agritechnica-beurs. - Foto's: leveranciers.


De organisatie van de tweejaarlijkse mechanisatiebeurs Agritechnica in Hannover, het Duitse DLG (Deutsche Landwirtschafts-Gesellschaft), maakt vandaag bekend welke innovaties worden bekroond met een gouden- of zilveren medaille (innovatieprijzen). Van de 164 inzendingen zijn er 16 goed voor een zogeheten zilveren medaille en één voor een gouden medaille. Die gouden medaille gaat naar NeXat.

Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Goud voor NeXat-systeemtrekker

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Lees meer over


Snel delen


Mechanisatienieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.