ForFarmers doet overname in Britse paardensector

ForFarmers neemt een Britse fabrikant van paardenvoer over. Het gaat om Thunderbrook Equestrian Limited. ForFarmers UK neemt 100% van de aandelen over. ForFarmers wil zo de marktpositie van het paardenvoermerk Pavo versterken.

Foto: ForFarmers

Foto: ForFarmers


Wil je reageren? Maak dan gratis een account aan!

Thunderbrook heeft een omzet van 3 miljoen pond (volgens de huidige koers € 3,5 miljoen) en heeft een distributienetwerk in het Verenigd Koninkrijk en Ierland. Het bedrijf verkoopt diverse voerproducten, waaronder supplementen en kruidenpreparaten voor paarden en pony‘s. ForFarmers noemt de sterke online positie als plus van het bedrijf en een aanknopingspunt voor verdere groei.Thunderbrook laat door anderen voer produceren, waaronder ForFarmers. Het bedrijf produceert zelf geen voer, maar ontwikkelt wel zelf de voerconcepten en het doet de verkoop en distributie. Door de overname krijgt het ForFarmers-merk Pavo toegang tot het distributienetwerk van Thunderbrook.Thunderbrook is opgericht door Deborah Carley, een biochemicus die zelf voedingssuplementen ontwikkelde toen haar eigen paarden gezondheidsproblemen kregen. In 2009 begon ze in Norfolk met de online verkoop van zelf samengestelde voedingssupplementen.

Dit artikel is alleen voor abonnees

Al geabonneerd? 

Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement


Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen

Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen

Vorm je eigen mening met opinies en analyses


Bekijk aanbod

Snel delen


Dagelijkse nieuwsbrief


Reacties

Je bent niet ingelogd


Log in of maak binnen 30 seconden een account aan

Reageer op artikelen en deel je mening met anderen.


Armer
11 jan 2024

De concurrent versterkt zich niet bij de dure aankoop van een slecht bedrijf.

Armer
11 jan 2024

Het is altijd de vraag waarom bedrijven te koop staan. Bedrijven die lekker geld verdienen en een mooie toekomst hebben, staan niet vaak te koop. Ik ken alleen maar miskopen in engeland ( daf met leyland, bmw met rover en vion). We zullen het zien.