Arla investeert nog eens €350 miljoen in VK

Arla Foods UK gaat nog eens bijna €350 miljoen investeren in haar Britse fabrieken. Dat volgt op een investering van €210 miljoen. – Foto: Peter Roek
Arla Foods UK gaat nog eens bijna €350 miljoen investeren in haar Britse fabrieken. Dat volgt op een investering van €210 miljoen in de fabricage van mozzarella in een andere fabriek in het VK. Arla wil daarmee meer mogelijkheden scheppen voor Britse melk en kaas.
De nieuwe investering is voor het moderniseren en uitbreiden van zuivelfabrieken in Westbury, Stourton, het Schotse Lockerbie en in Aylesbury, toch al de grootste zuivelfabriek in het land. Arla Foods UK kondigde de nieuwe plannen aan tijdens een Fork to Farm topoverleg van de grootste foodbedrijven met premier Rishi Sunak in 10 Downing Street.
Arla heeft in totaal negen productievestigingen op Britse bodem. “Met deze investeringen zien we belangrijke upgrades die de toekomst van de fabrieken veilig stelt. En verzekert dat ze producten van wereldklasse kunnen blijven maken en tegelijk de hoogst mogelijke waarde toevoegen aan de melk van onze boeren-eigenaren”, aldus het bedrijf.
Dit artikel is alleen voor abonnees
Al geabonneerd?
Lees onbeperkt Premium artikelen met een abonnement
Boer beter met onbeperkte toegang tot alle artikelen
Speel beter in op jouw markt met actuele prijzen
Vorm je eigen mening met opinies en analyses









