boerderij events

Home Agenda Contact

Boerderij organiseert jaarlijks vele events. Heeft u vragen over onze events neemt u dan contact op met een van onderstaande personen.

Voor vragen over programma's, samenwerkingen en nieuwe events

Camille Janssen Camille Janssen, Senior Portfoliomanager
Camille.Janssen@misset.com
 +31 (0)314 34 98 83
   
Indi Kloet Overbeeke Indi Kloet OverbeekePortfoliomanager
Indi.Kloet.Overbeeke@misset.com
 +31 (0)314 34 93 34 
   
Voor logistieke vragen  
Sharon Idink

Sharon Idink, Eventcoördinator
Sharon.Idink@misset.com
+31 (0)6 52 68 79 38

   
Sophie ten Broek Sophie ten Broek, Eventcoördinator
Sophie.ten.Broek@misset.com
+31 (0)314 34 91 63
 

 

Voor deelnemersvragen  
Rianne Westerdiep Rianne WesterdiepCampagne Manager 
Rianne.Westerdiep@misset.com
+31 (0)314 35 81 02 
   
Dominique Cuppers

Dominique Cuppers, Campagne Manager
Dominique.Cuppers@misset.com
+31 (0)314 35 81 32

   
Sponsor worden?  
opa

Verkoopteam land- en tuinbouw
Verkooplandbouw@misset.com
+31 (0)314 34 94 00

   

 

 

 

Evenementen van Boerderij. Dat je 't weet.