Rundveehouderij

Nieuws

Brits Milk Link verhoogt melkprijs opnieuw

BRISTOL – De Britse zuivelcoöperatie Milk Link heeft een nieuwe melkprijsverhoging aangekondigd. Milk Link voert de melkprijs per 1 november op met 0,5 pence per liter, na een eerdere verhoging met 1 pence per 1 september. Door die verhogingen komt de standaard melkprijs bij Milk Link uit op 28,50 pence ofwel 32,5 cent per liter.

”Deze nieuwe verhoging geeft onze leden hoognodige ondersteuning in een tijd waarin hun melkveebedrijven onder zware financiële druk staan. We blijven ons erop toeleggen om onze leden een duurzaam rendement te bieden, dat hun financiële inzet, harde werk en toewijding om melk van hoge kwaliteit te produceren weerspiegelt,” zegt directeur Neil Kennedy.

De prijsverhoging geldt niet voor de leveranciers van biologische melk. Daarvan blijft de prijs gekoppeld aan die van de grootste coöperatie in die sector, Omsco.

Of registreer je om te kunnen reageren.