boerderij events

Home Agenda Contact

Boerderij organiseert jaarlijks vele events. Heeft u vragen over onze events neemt u dan contact op met een van onderstaande personen.

Voor vragen over programma's, samenwerkingen en nieuwe events


camille janssenCamille Janssen
, Senior Portfoliomanager
e Camille.Janssen@reedbusiness.nl
+31 (0) 314 34 98 83

indi kloet overbeekeIndi Kloet OverbeekePortfoliomanager
Indi.Kloet.Overbeeke@reedbusiness.nl
+31 (0)314 -  349 334  

Voor logistieke vragen

kirsten van burgKirsten van Burg, Senior Eventcoördinator
Kirsten.van.Burg@reedbusiness.nl
+31 (0)314 34 95 12   

anne saldenAnne SaldenEventcoördinator
Anne.Salden@reedbusiness.nl
+31 (0)314 34 94 17   

Voor deelnemers- en marketingvragen

micha van lieropMicha van LieropCampagne Manager 
Micha.van.Lierop@reedbusiness.nl
+31 (0)314 -  34 94 27   

Sponsor worden?

debby jansenDebby JansenSalesmarketing Manager  
Debby.Jansen@reedbusiness.nl
+31 (0)314 35 82 41 

Andere vragen?

boerderijevents@reedbusiness.nl

 

Evenementen van Boerderij. Dat je 't weet.